Uczelnia

A NEW SCHOOL FOR A NEW WORLD

30 LAT AKADEMII LEONA KOŹMIŃSKIEGO

m6
m3
m1
KOZMINSKI 30

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ OD CIEBIE

budynek1

SKUPIAMY SIĘ NA PRZYSZŁOŚCI

ALE JESTEŚMY DUMNI Z NASZEJ HISTORII
Wykładowców500
Studentów 10 000
Absolwentów 68 000

ROZWIJAMY SIĘ RAZEM Z TOBĄ, NA KAŻDYM ETAPIE TWOJEJ KARIERY

Świat biznesu zmienia się niezwykle szybko i dynamicznie. Chcemy go kształtować razem z Tobą! Naszą misją jest skorzystanie z potencjału przedsiębiorczości i doświadczenia w zakresie zrównoważonego rozwoju, transformacji cyfrowej oraz przywództwa, dzięki czemu nasi studenci, absolwenci i partnerzy będą skutecznie odpowiadać na wyzwania przyszłości.

Dołącz do nas! Poznaj najlepszą wersję siebie. Odkryj swoje możliwości kariery oraz unikalny wpływ na otoczenie. Stawiaj sobie i realizuj kolejne ambitne cele.

Jesteśmy przekonani, że uniwersalna ścieżka edukacji nie istnieje. Twoje indywidualne cele i aspiracje są najważniejsze. Nasze programy i aktywności dopasowujemy do zmieniającego się świata. Zawsze widzimy unikalne talenty i potencjał, cenimy kreatywność i innowacyjność, a także stawiamy na międzynarodową sieć przyszłych liderów biznesu.

Akademia Leona Koźmińskiego to innowacyjność i przedsiębiorczość. Co jednak najważniejsze, Uczelnia to Ty!

INDYWIDUALNA ŚCIEŻKA

Twoja edukacja to podróż w przyszłość. Do tego, co jest dla Ciebie najlepsze. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni kierunek studiów albo program rozwojowy.
Sprawdź możliwości

JASNY CEL

Możesz dołączyć do wyjątkowej społeczności liderów biznesu, pracujących wspólnie na rzecz nowego, lepszego świata.
Poznaj możliwości

WYJĄTKOWY WPŁYW

Wpływ oznacza dokonywanie wielkich rzeczy – w pracy i poza nią. Sprowadza się do tego kim jesteśmy i co myślimy. Transformacja to ciężka praca, ale razem możemy więcej.

ABSOLWENCI I ABSOLWENTKI

Niemal 70 000 osób z całego świata. Łączy ich odwaga, ambicja, przedsiębiorczość. W Akademii Leona Koźmińskiego przeszli niezwykle ważne ścieżki edukacyjne, które miały wpływ na ich poglądy, pomogły w zbudowaniu kariery zawodowej lub postawieniu na własny biznes.

WYKŁADOWCY, PRACOWNICY

Partnerzy, doradcy, autorytety. Dla naszych studentów i studentek nieocenione wsparcie, mistrzowie, mentorzy. Doświadczeni akademicy i praktycy, którzy pomagają wyznaczyć a później przemierzać ścieżkę rozwoju.

 

Wspomnienia prof. Koźmińskiego
Posłuchaj, jak powstawała nasza uczelnia